Założenia

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Czym jest program Legion Bohaterów?

To program zniżek na terenie całej Polski dla honorowych dawców krwi, którzy aktywnie wspierają polskie społeczeństwo oraz weteranów działań poza granicami Polski. Punkty zniżek wyszukiwane są głownie przez samych krwiodawców oraz weteranów a wspierane przez organizacje HDK, instytucje, urzędy i media.

 

Co jest wyjątkowego w naszym programie?

Wyróżnia nas sposób działania i siła ludzi stojąca za tym programem. Legion Bohaterów jest tworzony przez lokalnych działaczy i wolontariuszy chcących pomóc w jego rozwoju. Powstał z czystego ludzkiego odruchu, chęci podziękowania za dar życia. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i powiązaniom dwóch nowoczesnych portali oraz mobilnej aplikacji jesteśmy w stanie podkreślić zasługi osób i organizacji (klubów HDK, oddziałów Klubu HDK Legion) oraz innych partnerów, dzięki którym punkty są zaproszone do programu.

 

To doskonałe miejsce dla firm i ludzi z wielkim Sercem!

Program tworzy wciąż rosnąca grupa ludzi, która aktywnie wyszukuje firmy chętne do udziału. Dzięki temu to najaktualniejsza baza zniżek i rabatów oferowanych krwiodawcom za ich bezcenny dar oraz weteranom działań poza granicami Polski! Przedsiębiorcy mogą otrzymać „opiekuna” w formie lokalnie działającego klubu HDK lub ambasadora, który pomoże we wprowadzeniu firmy do systemu a także będzie informował o Akcjach Krwiodawstwa w pobliżu dając dodatkową możliwość promocji Państwa działalności w rejonie!

 

Jak to działa?
Program zniżek Legion Bohaterów jest obopólną korzyścią, która z jednej strony wspiera krwiodawców zachęcając do oddawania krwi, a z drugiej pomaga przedsiębiorcom przyciągnąć do nich ludzi, szczególnie takich jak my – dzielących się częścią siebie z innymi!

Otrzymują Państwo wyjątkowe znaczniki dla swojej firmy, które informować będą przechodniów, klientów a przede wszystkim krwiodawców i weteranów, że Wasza firma ich wspiera!

Wasze logotypy, opisy działalności i pomoc jaką ofiarujecie pojawić się mogą na licznych stronach dotyczących Honorowego Krwiodawstwa, grupach dyskusyjnych czy naszych funpageach! To nawet 100 000 odbiorców, do których mamy dostęp a ta liczba ciągle rośnie !!!

 

Czy udział w programie jest płatny?
NIE i nigdy nie będzie!

Program zakłada od samego początku chęć pomocy bliźnim i bazuje na czystej intencji osób biorących w nim udział. Żaden z Klubów HDK lub osób tworzących program nie czerpią korzyści z tytułu wprowadzenia firm do programu. Żadne opłaty za udział/rejestrację nie będą występować ani nie będą nigdy pobierane!
Państwa udział i chęć promocji idei Krwiodawstwa jest dla nas bezcenna !